Blog dla nauczycieli i uczniów Nauczanie i zastosowania technologii informacyjnej i komunikacyjnej w edukacji
Przeglądasz wszystkie wpisy w kategorii: Czwarty Wymiar

Czwarty wymiar w Czwórce – Wirtualna Wizytówka w Internecie

Styczeń 27

W piątek, 27 stycznia w Czwórce Kuba Marcinkiewicz z Januszem Wierzbickim rozmawiali na temat tego, czy warto, i kiedy, tworzyć swoją internetową wizytówkę. Co na takiej wizytówce umieszczać, a publikowania jakich informacji unikać. Link do nagrania niedługo, streszczenie rozmowy i jej głównych tez jeszcze dzisiaj, a teraz już zapraszamy do przeglądu proponowanych (przykładowych)  linków – adresów do informacji, szkoleń, przykładowych serwisów i narzędzi.

Posłuchaj zapisu audycji!

Czytaj dalszy ciąg wpisu »

Czwarty wymiar w Czwórce – WebApps

Styczeń 14

Jeśli nie wiecie czym są tajemnicze WebApps – zapraszamy do wysłuchania audycji w ramach programu Czwarty wymiar nadawanego w piątki między 16:00 a 19:00. Z Arturem Rudnickim tym razem rozmawiał gospodarz programu Kuba Marcinowicz. Strona wydania dostępną jest tutaj wraz z materiałem do odsłuchania!

Czwórki można słuchać i oglądać przez internet

Wystarczy wejść na stronę programu i wybrać odpowiednie łącze w prawym, górnym rogu.

 

Czwarty wymiar w Czwórce – czyli rzecz o CMSach

Styczeń 11

Jeśli nie wiecie czym jest tajemniczy CMS – zapraszam do wysłuchania audycji w ramach programu Czwarty wymiar nadawanego w piątki między 16:00 a 19:00. Z Januszem Wierzbickim rozmawiał w zeszłym tygodniu Piotr Firan. Strona wydania dostępną jest tutaj wraz z materiałem do odsłuchania!

W najbliższy piątek na temat WebApps – czyli aplikacji działających w chmurach porozmawiają około 17:00 gospodarz programu – Kuba Marcinowicz oraz nasz przyjaciel – Artur Rudnicki.

Czwórki można słuchać i oglądać przez internet

Wystarczy wejść na stronę programu i wybrać odpowiednie łącze w prawym, górnym rogu.

 

Niniejszy blog tworzy grupa ludzi zakręconych na temat technologii i jej zastosowania w edukacji. Publikowane tutaj materiały mają na celu zainspirować, pomóc i jednocześnie zachęcić do stosowania technologii komunikacyjno – informacyjnej w nauczaniu.

Więcej o naszych celach.

Więcej o autorach.


stat4u