Blog dla nauczycieli i uczniów Nauczanie i zastosowania technologii informacyjnej i komunikacyjnej w edukacji
Przeglądasz wszystkie wpisy w kategorii: Porady

Techniki Prezentacji w Praktyce – Radom 2011

Styczeń 29

Przykład praktycznego (nie)stosowania się do zasad Technik Prezentacji Mówionych. Przy okazji wspomnienia z konferencji w Radomiu.

Uwaga: komentarze w trybie pełnego ekranu pod fotkami.

Przy okazji nieco wspomnień z miłego spotkania.

A tymczasem do zobaczenia w Kołobrzegu!

Czwarty wymiar w Czwórce – Wirtualna Wizytówka w Internecie

Styczeń 27

W piątek, 27 stycznia w Czwórce Kuba Marcinkiewicz z Januszem Wierzbickim rozmawiali na temat tego, czy warto, i kiedy, tworzyć swoją internetową wizytówkę. Co na takiej wizytówce umieszczać, a publikowania jakich informacji unikać. Link do nagrania niedługo, streszczenie rozmowy i jej głównych tez jeszcze dzisiaj, a teraz już zapraszamy do przeglądu proponowanych (przykładowych)  linków – adresów do informacji, szkoleń, przykładowych serwisów i narzędzi.

Posłuchaj zapisu audycji!

Czytaj dalszy ciąg wpisu »

Aranżacja miejsca prezentacji – o co spytać organizatorów?

Grudzień 28

Podczas przygotowania wystąpienia publicznego, już na etapie planowania, warto upewnić się, jakim wyposażeniem będziemy dysponować. Większość wyposażenia dostarczają organizatorzy spotkania. Także oni zazwyczaj odpowiadają za aranżację sali. Dobrze jest przemyśleć, co może nam być przydatne, co jesteśmy w stanie ewentualnie zapewnić sami, a czego oczekujemy od organizatorów.  Następnie odpytać o to gospodarzy wydarzenia. Czytaj dalszy ciąg wpisu »

Niniejszy blog tworzy grupa ludzi zakręconych na temat technologii i jej zastosowania w edukacji. Publikowane tutaj materiały mają na celu zainspirować, pomóc i jednocześnie zachęcić do stosowania technologii komunikacyjno – informacyjnej w nauczaniu.

Więcej o naszych celach.

Więcej o autorach.


stat4u