Kwiecień 6

Zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej programowi „Cyfrowa Szkoła” a organizowanej przez OEIiZK.

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2012 roku (piątek) w auli Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, ul. Nowogrodzka 73, w godzinach 1000-1400.

W programie:

• przypomnienie założeń pilotażu programu rządowego Cyfrowa Szkoła,
  • zaprezentowanie różnych typów urządzeń spośród bogatej oferty sprzętowej i możliwości ich zastosowania w edukacji w klasach IV – VI,
  • przedstawienie oferty Ośrodka w postaci szkoleń dla nauczycieli; wspierających realizację założeń Cyfrowej Szkoły.

Po spotkaniu w auli, w pracowniach OEIiZK będzie można zapoznać się z ofertą firm i obejrzeć proponowany przez nie sprzęt.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację swojego udziału w konferencji poprzez formularz umieszczony na Platformie Obsługi Szkoleń Ośrodka.