Listopad 19

Z przyczyn niezależny nastąpiła zmiana terminu i lokalizacji konferencji w Warszawie. Konferencja odbędzie się 30 listopada w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 73.

Rejestracji na konferencję można dokonać tutaj. Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na naszej stronie: http://uczenowoczesnie.pl.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

O czym będziemy mówili podczas konferencji?

Jak budować komunikaty na stronę internetową, relacje z wydarzeń szkolnych czy ofertę? Jak wystąpić przed kamerą, uniknąć błędów i korzystnie wypaść w rozmowie z dziennikarzem, także tym szkolnym? Jak zaplanować cyfryzację szkoły, by ustrzec się pomyłek przy wydawaniu środków na sprzęt i oprogramowanie, nie tylko w ramach rządowego programu „Cyfrowa szkoła”?

Odpowiedzi, na te i wiele innych pytań, padną 30 listopada w siedzibie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie, w trakcie kolejnej konferencji organizowanej w ramach cyklu „Cyfrowa Szkoła – czyli jaka?”

Zapraszamy do rejestracji!

Cykl został przygotowany przez magazyn EduFakty – Uczę Nowocześnie we współpracy z Sekcją Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz serwisem Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna, a partnerami i organizatorami wydarzenia w Warszawie są: Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna im. KEN w Warszawie oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.